close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Novinky

Lázeňská města přitahují pozornost turistů, pacientů i rekreantů, a není se čemu divit. Fenomén lázeňství má své opodstatnění – koncentrace přírodních léčivých zdrojů, pestrost památek, zajímavostí a dostupnost čisté přírody vytváří z lázní oblíbenou a nevyčerpatelnou destinaci pro aktivní trávení volného času, léčbu a odpočinek v jednom.

Lázeňská města jsou oblíbenou destinací pacientů a rekreantů nejen díky hojnosti přírodních léčivých zdrojů, ale rovněž díky příjemné, poklidné atmosféře a všudypřítomnému klimatu pohody, kde vám nezbývá nic jiného než relaxovat a soustředit se na svůj duševní klid.

Chceme, aby si každý z našich klientů našel v nabízeném menu jídlo, které má rád, je zdravé a přináší zdravotní benefity. Náš jídelníček navíc budujeme tak, aby byl kompatibilní s karlovarskou léčbou.

Den svatého Valentýna má v českém kalendáři již své pevné místo. A právě Karlovy Vary s romantickými kolonádami, úchvatnými rozhlednami a špičkovými restauracemi jsou ideálním místem pro prodloužený valentýnský víkend.

Kryoterapie

Kryoterapie

24. 01. 2020

Terapie mrazem neboli kryoterapie je jednou z lázeňských procedur, kterou můžete ve Spa hotelu IRIS**** podstoupit. Jedná se o lokální léčbu, která pozitivně působí na klouby a páteř.

Nalaďte se na sváteční atmosféru v Karlových Varech. Není nic lepšího než procházka po osvětlených ulicích plných vůně skořice a svařeného vína.

Město Karlovy Vary je oblíbené nejen pro své přírodní bohatství v podobě léčivých pramenů, ale i pro svou lázeňskou architekturu a malebnou přírodu v okolí

Lázně Karlovy Vary jsou národním i světovým unikátem. Drží si prvenství v počtu minerálních pramenů na jednom místě.

Příchod podzimu vás nemusí odradit. Nenechte se omezit chladnějším počasím a vyrazte na procházku.

Proč mezi procedury zařadit pobyt v solné jeskyni? Zdá se vám, že koupele nebo příjemné saunování bude mít na vaše zdraví větší účinek?

Jestli přemýšlíte, co s volným časem během pobytu v Karlových Varech, nesmíte minout zdejší okouzlující kostely.

Přírodní a kulturní památky Karlovarského kraje rozhodně stojí za návštěvu. Pokud jste do lázní přijeli ze vzdálenějšího koutu...

Když se řekne Karlovy Vary, taky se vám hned vybaví věhlasný filmový festival? Letos se bude oslavovat film v Karlových Varech už...

Kavárenské povalečství k lázeňskému pobytu neodmyslitelně patří. Potěšte kromě péče o pohybový aparát také své chuťové buňky.

Těžko hledat bratrskou dvojici, která českou kulturu ovlivnila více, než Karel a Josef Čapkovi - v Čechách snad nepotkáte jediné...

Pro běžného návštěvníka Karlových Varů není jednoduché se zorientovat v nabídce...

Na Vánočních trzích, které se konají od 2. prosince každou adventní neděli, můžete nakoupit drobnosti pro své blízké...

Během každého podzimu se najdou dny, které je škoda strávit ve městě. Pokud se rozhodnete pro procházku do přírody, doporučujeme...

Sklárny Moser

Sklárny Moser

13. 05. 2019

Pokud patříte k fanouškům precizně prováděného řemesla a tradičních postupů, doporučujeme vám návštěvu skláren Moser.

Na podzim se v karlovarské Galerii umění uskuteční výstava bratrů Joži a Franty Úprky. Oba bratry kromě sourozeneckého pouta spojovala také fascinace lidovou kulturou Moravského Slovácka, odkud oba umělci pocházeli.

Vary září

Vary září

03. 05. 2019

Festival světla se ve Varech konal poprvé minulý rok. Velkolepá světelná podívaná bude k vidění na 7 místech: na stěnách kostelů, na kolonádách i na hladině řeky.

Mlýnská kolonáda, jedno z nejkrásnějších míst v Karlových Varech, se každé léto stává koncertním sálem Karlovarského symfonického orchestru a dalších zahraničních i domácích hostů.

V horkých letních měsících se může stát, že dostanete chuť se pořádně osvěžit.

Začátkem května začíná v Karlových Varech lázeňská sezona a taková událost vyžaduje pořádnou oslavu.

Jarní dny plné prvních slunečních paprsků přímo vybízejí k výletu do přírody.

Do konce března máte jedinečnou příležitost si v grandhotelu Pupp prohlédnout jeden z nejjedinečnějších lidských výtvorů vůbec - Terakotovou armádu.

Zima na bruslích

Zima na bruslích

30. 03. 2019

Víte, jak se v letošní chladné zimě nejlépe zahřát? Přece na bruslích!