close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Recenze

Ahoj všichni. Nejsem jednou z těch, kdo píšou recenze o hotelech, ačkoli často navštěvuji různá místa. Ale ráda bych vám něco pověděla o tomto hotelu. Dnes je třetí den našeho pobytu. Zatím vidím samá pozitiva. Přestože jsem jedním z těch hostů, kteří jsou věčně nespokojení. Takže popořádku. Hotel je nový, takže všechno je velmi čisté. Personál je přátelský a pozorný. Co už na 50% vytváří atmosféru dovolené. Jídlo je jako v restauraci, lahodné, porce jsou prostě obrovské. Restaurace je velmi čistá a útulná. K pramenům je to pěšky 10 minut klidným tempem. Zdravotnický personál je také zdvořilý. Pokoje jsou malé, ale velmi útulné. Velká koupelna. Zatímco jsme se vším spokojeni. Doufám, že náš odpočinek a léčba nezkazí náš dojem o hotelu. Děkuji všem za pozornost.

Anna, Rusko www.tripadvisor.cz

Ohromné sanatorium s pozorným přístupem zaměstnanců. Pokoje jsou čisté, velké, jsou vybaveny několika typy polštářů. Jídlo je velmi rozmanité, obsluze v restauraci není co vytknout. Velmi kompetentní zdravotnický personál. Velké díky patří Alle za její kompetentní a profesionální přístup. Mohla bych toho napsat hodně a byla by to samá chvála. Hotel nemá žádné háčky. Sanatorium má skvělou polohu, k pramenům je to kousek.

Elena G. www.tripadvisor.cz

Hotel byl nový,včetně veškerého zařízení. Personál byl velice milý a vstřícný. SPA bylo krásné.

Zuzana www.booking.com

Byly jsme v hotelu Iris s kamarádkou, a všechno bylo naprosto perfektní, ochota personálu, jídlo, čistota, zkrátka vše na jedničku s hvězdičkou. Určitě se do hotelu Iris vrátím. Jediné mínus bych hotelu dala za docela dost vysokou cenu za parkování u hotelu, mělo by to být v celkové ceně.

Anonymní uživatel skrz.cz

Skvělá volba ve Varech. Moderní hotel s novým čistým vybavením, luxusní postele a milý personál.

Karel www.booking.com

Profesionální a velmi příjemný personál. Pěkné a čisté pokoje. Skvělý wellness a balneo. Rozhodně doporučujeme a rádi se sem opět vrátíme.

Lukáš www.facebook.com

Příjemná lokalita nedaleko kolonády a festivalového dění a přitom velmi klidná ulice. Krásné wellness

Pepa www.booking.com

Hotel nově otevřen po renovaci objektu. Situován v centru, poloha výborná. Pokoje moderně zařízeny, čisté. Snídaně chutné. Personál velmi příjemný a ochotný.

Daniela www.booking.com