close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Léčení a wellness

Lázeňská léčba v hotelu IRIS je založena na využití lokálních přírodních léčivých zdrojů – minerální vody, oxidu uhličitého a rašeliny. Hlavními složkami lázeňské léčby v našem hotelu jsou – vodoléčba, termoterapie, elektroterapie, nutriční poradenství a pitná kúra lokálních pramenů. Účinnost celého léčebného procesu zvyšuje aktivní pohyb v přírodě a dlouhé procházky v okolních lesích. I v tomto ohledu nabízí hotel IRIS ideální podmínky, neboť se nachází v těsné blízkosti lázeňských lesů, v docházkové vzdálenosti od lesních promenád a vyhlídek.

Karlovarská pitná kúra

O hotelu

Základem karlovarské lázeňské léčby je již po dlouhá staletí karlovarská pitná kúra. Zdejší termální minerální vody svým složením příznivě ovlivňují činnost zažívacího traktu, pozitivně působí na žaludeční a střevní sliznici a stimulují funkci jater a slinivky břišní. V kombinaci s komplexní lázeňskou léčbou zlepšuje pitná kúra kompenzaci úplavice cukrové a snižuje tělesnou hmotnost.

Vhodný pramen a ideální pitný režim Vám doporučí náš ošetřující lékař. Pro dosažení maximálního efektu pitné kúry je vhodné dodržovat minimální délku pobytu 7 nocí, ideálně pak doporučenou délku pobytu 14 nocí.

Přívod minerální léčivé karlovarské vody přímo do hotelu a vysoká kvalita lékařské péče

Zeptejte se našeho lékaře

MUDr. Jurij Oniskovedoucí lázeňský lékař

Nejste si jisti, zda je pro Vás karlovarská lázeňská léčba vhodná? Máte pochybnosti, zda právě Vaše zdravotní potíže spadají do indikačního seznamu lázeňské léčby SPA HOTEL IRIS****? Chcete se ujistit, že Vaší úspěšné léčbě ve SPA HOTEL IRIS**** nic nebrání?

Pak využijte naší nové konzultační poradny a obraťte se se svými dotazy přímo na vedoucího lékaře Spa Hotelu IRIS:

Telefon: +420 351 172 711
E-mail: jurij.onisko@irishotel.cz

Rezervujte a vychutnejte si lázeňský pobyt