close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce

Lokalita

Karlovy Vary leží na západě Čech. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem. Přesné datum založení města však není známo.

Moderní architektura je v Karlových Varech reprezentována Vřídelní kolonádou. Z dalších staveb vzniklých v lázeňském městě v uplynulém třicetiletí jmenujme např. zimní stadion nebo domov mládeže v Drahovicích. Rozsáhlou modernizací prošla většina karlovarských průmyslových firem - sklárna Moser, porcelánky, Becherovka, Sedlecký kaolin atd. Po roce 1990 byla řada významných historických a lázeňských objektů nákladně renovována a rekonstruována.

Rok 1989 se stal počátkem nové nadějné éry svobodného rozvíjení lázeňství, kultury, cestovního ruchu a podnikatelských aktivit.

Karlovy Vary jsou dnes stejně jako v minulosti oblíbeným místem setkání nemocných i zdravých lidí z celého světa, čímž pokračují v tradici započaté již před staletími za panování moudrého krále a císaře Karla IV.

TOP 5 z Karlových Varů

Atraktivní místa mimo Karlovy Vary

Výlety mimo Karlovy Vary nabízí nespočet neobyčejných výhledů na krajinu kolem. Poznejte historické památky, vyhlídkové okruhy a rozhledny umístěné v okolí města.