close icon

Vážení klienti,

dne 01. 06. 2021 znovu otevíráme a hned na začátek jsme pro Vás připravili nové lázeňské balíčky za zvýhodněné ceny:

Pobyt pro posílení imunity a načerpání energie
Rekonvalescence po onemocnění covid-19

Těšíme se na Vaše rezervace a v případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na e-mailu: marketing.manager@irishotel.cz nebo na tel. +420 702 160 632.

Těšíme se na Vaši návštěvu, tým hotelu IRIS****

Pokračovat
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce

Lokalita

Karlovy Vary leží na západě Čech. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem. Přesné datum založení města však není známo.

Moderní architektura je v Karlových Varech reprezentována Vřídelní kolonádou. Z dalších staveb vzniklých v lázeňském městě v uplynulém třicetiletí jmenujme např. zimní stadion nebo domov mládeže v Drahovicích. Rozsáhlou modernizací prošla většina karlovarských průmyslových firem - sklárna Moser, porcelánky, Becherovka, Sedlecký kaolin atd. Po roce 1990 byla řada významných historických a lázeňských objektů nákladně renovována a rekonstruována.

Rok 1989 se stal počátkem nové nadějné éry svobodného rozvíjení lázeňství, kultury, cestovního ruchu a podnikatelských aktivit.

Karlovy Vary jsou dnes stejně jako v minulosti oblíbeným místem setkání nemocných i zdravých lidí z celého světa, čímž pokračují v tradici započaté již před staletími za panování moudrého krále a císaře Karla IV.

TOP 5 z Karlových Varů

Atraktivní místa mimo Karlovy Vary

Výlety mimo Karlovy Vary nabízí nespočet neobyčejných výhledů na krajinu kolem. Poznejte historické památky, vyhlídkové okruhy a rozhledny umístěné v okolí města.