close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce

Restaurace

Nabídka naší hotelové restaurace se skládá z široké palety místních a mezinárodních jídel. Náš šéfkuchař připravuje na objednávku. Ve spolupráci s naším lékařem a dietetikem připravujeme pokrmy, které vyhovují konkrétním dietním potřebám.

Restaurace a gastronomie

Stůl

Vysoká kvalita jídel s možností výběru včetně jídel dietních je pro kategorii 4* samozřejmostí.

Snídaně a bohatá nabídka salátů během obědů a večeří se podávají formou švédských stolů.

Nechte se hýčkat našimi profesionálními kuchaři, kteří pro Vás připravují pokrmy moderní evropské kuchyně a české speciality z těch nejlepších surovin. Krásná restaurace s předzahrádkou je chloubou hotelu.

Diety

Pokrm

Stravování je nedílnou součástí Vaší léčby, kdy základem je racionální, biologicky a energeticky vyvážená pestrá strava, kterou dokážeme individuálně přizpůsobit rozmanitým přáním našich hostů nejrůznějších národností.

Lobby bar (Denní bar)

Káva

Útulný Lobby bar s možností bezplatného využití Wi-Fi je ideálním místem pro setkání s přáteli či schůzky s obchodními partnery. Vychutnejte si šálek výborné kávy, připomeňte si tradici čaje o páté a vyzkoušejte i další speciality ze široké nabídky kvalitních nápojů a vybraných vín a malých jídel. Otevřeno denně od 11:00 do 19:30

Iris Club

Pohodlná křesla, přírodní materiály, posezení u hořícího krbu jsou součástí intimní a uvolněné atmosféry pro přátelská posezeníčtení novin a časopisů i pro provozování společenských her. Bohatý výběr knih v klubové knihovně. Klub je nekuřácký.