close icon

Vážení klienti,

dne 01. 06. 2021 znovu otevíráme a hned na začátek jsme pro Vás připravili nové lázeňské balíčky za zvýhodněné ceny:

Pobyt pro posílení imunity a načerpání energie
Rekonvalescence po onemocnění covid-19

Těšíme se na Vaše rezervace a v případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na e-mailu: marketing.manager@irishotel.cz nebo na tel. +420 702 160 632.

Těšíme se na Vaši návštěvu, tým hotelu IRIS****

Pokračovat
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce

Restaurace

Nabídka naší hotelové restaurace se skládá z široké palety místních a mezinárodních jídel. Náš šéfkuchař připravuje na objednávku. Ve spolupráci s naším lékařem a dietetikem připravujeme pokrmy, které vyhovují konkrétním dietním potřebám.

Restaurace a gastronomie

Stůl

Vysoká kvalita jídel s možností výběru včetně jídel dietních je pro kategorii 4* samozřejmostí.

Snídaně a bohatá nabídka salátů během obědů a večeří se podávají formou švédských stolů.

Nechte se hýčkat našimi profesionálními kuchaři, kteří pro Vás připravují pokrmy moderní evropské kuchyně a české speciality z těch nejlepších surovin. Krásná restaurace s předzahrádkou je chloubou hotelu.

Diety

Pokrm

Stravování je nedílnou součástí Vaší léčby, kdy základem je racionální, biologicky a energeticky vyvážená pestrá strava, kterou dokážeme individuálně přizpůsobit rozmanitým přáním našich hostů nejrůznějších národností.

Lobby bar (Denní bar)

Káva

Útulný Lobby bar s možností bezplatného využití Wi-Fi je ideálním místem pro setkání s přáteli či schůzky s obchodními partnery. Vychutnejte si šálek výborné kávy, připomeňte si tradici čaje o páté a vyzkoušejte i další speciality ze široké nabídky kvalitních nápojů a vybraných vín a malých jídel. Otevřeno denně od 11:00 do 19:30

Iris Club

Pohodlná křesla, přírodní materiály, posezení u hořícího krbu jsou součástí intimní a uvolněné atmosféry pro přátelská posezeníčtení novin a časopisů i pro provozování společenských her. Bohatý výběr knih v klubové knihovně. Klub je nekuřácký.