Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Co se léčí v Karlových Varech?

Lázně Karlovy Vary jsou národním i světovým unikátem. Drží si prvenství v počtu minerálních pramenů na jednom místě. Karlovarské minerální prameny navíc jako jediné u nás vyvěrají teplé. Účinky se liší v závislosti na teplotě pramene a množství oxidu uhličitého. Ač se to může zdát neuvěřitelné, řádně dodržovaná pitná kúra určená lázeňským lékařem může mít zázračný efekt - na konkrétní onemocnění i na celý organismus.

Co se léčí v Karlových Varech?

Termální lázně vynikají svou schopností detoxikovat a regenerovat organismus a jsou nápomocné při pooperačních stavech a psychických onemocněních. Lázeňský pobyt v Karlových Varech je předepisován nejčastěji pacientům s chorobami trávicího a pohybového ústrojí, dysfunkcí ledvin, cukrovkou, dnou a zubním onemocněním.

Jak to funguje?

Každý minerální pramen v Karlových Varech má jinou teplotu. Rozsah je veliký - Vřídlo, pramen přivedený do Spa hotelu Iris, využívaný u nás pro koupele a vodní procedury, se pyšní 73 °C, na druhé straně pramen Štěpánka má jen 14 °C. Pitnou kúru (spolu s procedurami a pohybovou aktivitou) vám naordinuje lékař na míru podle vaší diagnózy. Je žádoucí, abyste rozpis přesně dodržovali a pití léčivé vody se věnovali uvolnění a koncentrovaní na své tělo.

Přírodní léčivé zdroje v kombinaci s mírnou pohybovou zátěží, lázeňskými terapiemi, vyváženou stravou a odpočinkem přispívají ke zmírnění, často úplnému vymizení obtíží a přinášejí úlevu na tělesné i psychické rovině. Dopřejte si lázeňskou péči, ať už dle doporučení zdravotníka či z vlastního rozhodnutí.