close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Podzimní procházky v Karlových Varech

Příchod podzimu vás nemusí odradit. Nenechte se omezit chladnějším počasím a vyrazte na procházku, ať už jste lázeňští hosté, místní nebo turisti na návštěvě města. Po vyprahlém létě na sebe příroda bere lákavou barevnější podobu. Obklopte se působivými parky nebo lesy a buďte na čerstvém vzduchu. Karlovarské prostředí má co nabídnout.

Odpolední vycházka pro lázeňské hosty

Máte unavené nohy? Nikam nespěchejte. Pomalou chůzí se vydejte z centra Karlových Varů po kolonádách, lesních pěšinkách a schodech na vyhlídku Jelení skok. Nebo se nechte vyvézt lanovkou Diana stoupající k vyhlídce od Grandhotelu Pupp. Po zpáteční cestě se zahřejte třeba v některé z místních kaváren nebo večer v sauně v hotelu.

Rodinný výlet do obory svatého Linharta

Pozorování zvířat by mohlo zajímat vaše děti. Obora u centra sv. Linhart se skládá z vyvýšených dřevěných cestiček a můstků, ze kterých můžete sledovat daňky, jeleny a prasata divoká v jejich přirozeném prostředí. Na trase vás budou provázet naučné tabule a kromě zvěře se můžete kochat malebnými loukami a rybníky.

Ke Körnerovu dubu v Dalovicích

K nejstaršímu památkově chráněnému dubu v Karlovarském kraji se dostanete například MHD nebo pěšky po žluté turistické značce. Strom byl pojmenován na počest básníka K. T. Körnera, který si zamiloval místní zámecké parky, kam chodil odpočívat a tvořit. Strom starý cca 800 let nepotkáte na každém rohu. Ve zdejším parku ho ale rozhodně nepřehlédnete.

Dub