Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Solná jeskyně Karlovy Vary

Ptáte se, proč mezi procedury zařadit pobyt v solné jeskyni? Zdá se vám, že perličková koupel nebo příjemné saunování bude mít na vaše zdraví větší účinek? Solná jeskyně v Karlových Varech patří mezi oblíbené doplňky ke klasickým lázeňským terapiím s množstvím zdravotních účinků. Jestli jste ji zatím nevyzkoušeli, tak neváhejte. Minimálně vás čeká hodinka uvolnění na polohovacím lehátku.

Solná jeskyně je uzavřený prostor naplněný mořskou solí a solnými krystaly. Optimální teplota a vlhkost spolu s minerálními látkami vytvářejí mikroklima, které se podobá přímořskému prostředí. Bojujete-li s dýchacími problémy, alergiemi, kožními potížemi, návštěva solné jeskyně je dobrou a nenásilnou cestou ke zlepšení zdravotního stavu.

Léčebná kúra v solné jeskyni se doporučuje také při srdečních onemocněních a přispívá k duševní rovnováze. Pokud čelíte každodennímu stresu, únavě a přepracovanosti, přidejte k lázeňským procedurám a procházkám po kolonádách odpočinek v solné jeskyni. I tato forma relaxace může být způsobem, jak vrátit svému tělu energii a vitalitu.

Rezervujte si návštěvu solné jeskyně u nás ve Spa hotelu Iris****.

Vary