Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Procházky jako lázeňská procedura

Město Karlovy Vary je oblíbené nejen pro své přírodní bohatství v podobě léčivých pramenů, ale i pro svou lázeňskou architekturu a malebnou přírodu v okolí. Není tedy nic lepšího než čas vymezený pro relax věnovat i aktivnímu odpočinku. Pravidelné procházky jsou dokonce doporučovány lékařem v rámci lázeňských procedur.

Zapojte do svého ozdravného pobytu procházku po místech v okolí hotelu nebo vyrazte jen tak na výlet obdivovat místní přírodní krásy. A kam se v okolí hotelu vydat? Turistické stezky v Karlových Varech jsou velmi dobře značené, zejména přijde vhod označení podle náročnosti trasy. Pokud se považujete za nenáročného turistu, hledejte stezku označenou zelenou barvou. Středně náročné trasy jsou pak rozlišeny modře, ty nejnáročnější červeně.

Možností na procházku je spousta. Proč tedy zařadit procházky do své lázeňské procedury? Pohyb na čerstvém vzduchu neodmyslitelně prospívá našemu zdraví, ať už odlehčením naší mysli, tak rozhýbáním těla. Pravidelné procházky působí na hospodárnější kardiovaskulární činnost, zlepšují prokysličení plic, posilují svalstvo a protahují šlachy. Pohyb také aktivuje střevní peristaltiku a navyšuje odolnost organismu. K tomu všemu ještě zlepšuje celkovou náladu a rozpouští starosti.

Potřebujete inspiraci, kam vyrazit? Navštivte web Karlových Varů nebo se podívejte na jeden z našich starších článků. Při pobytu v našem hotelu se také neváhejte zeptat personálu na recepci, rádi vám doporučí procházku na míru a poskytnou zdarma brožuru Lázeňské vycházky.

foto Procházky jako lázeňská procedura

Autor obrázku: Jialiang Gao, CC-BY-SA-2.5