close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Vánoce a Silvestr v Karlových Varech

Nalaďte se na sváteční atmosféru v Karlových Varech. Není nic lepšího než procházka po osvětlených ulicích plných vůně skořice a svařeného vína. Ve městě se již pravidelně konají vánoční trhy, letos od 30. listopadu do 26. prosince, přičemž vánoční strom před hotelem Thermal bude slavnostně rozsvícen 1. prosince v 17:00.

A co si nenechat ujít? Kromě tradičních vánočních stánků se sladkostmi, drobnými dárky a svařákem, které budou umístěny na Mlýnské kolonádě, najdete ve městě fotokoutky a také vánoční strom, který se rozsvěcuje podle toho, jak mu kolemjdoucí zpívají. Tuto interaktivní atrakci můžete navštívit ve Dvořákových sadech. Vánoční program je doplněn množstvím koncertů od dětských sborů až po koncerty hvězd české hudební scény. Atmosféru dokonale podtrhne výstava ve Vánočním domu, kde můžete zpestřit sváteční výzdobu u sebe doma nákupem karlovarských vánočních ozdob. Inspiraci pro vánoční náladu načerpejte na webu.

Plánujete v Karlových Varech oslavit Silvestra a Nový rok? Poslední den roku 2019 si zpříjemněte koncertem vážné hudby Organ Gala v kostelu sv. Petra a Pavla nebo zajděte do některého z karlovarských muzeí. Den s rodinou můžete strávit například v Muzeu voskových figurín nebo na největší výstavě medvědů v ČR. Zážitkem však může být i návštěva Muzea skla a sklářské hutě Moser i s posezením v místní kavárně. Pro příznivce oslav a zážitků se koná tradiční akce Silvestr na Dianě, který zahrnuje hudbu, občerstvení a ohňostroj.

Sledujte kalendář akcí v Karlových Varech a vychutnejte si karlovarský sváteční čas plnými doušky. Přejeme Vám, abyste prožili radostné svátky plné pohody a náležitě oslavili příchod nového roku.