close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Výstava Joži a Franty Úprky

Vary Na podzim se v karlovarské Galerii umění uskuteční výstava bratrů Joži a Franty Úprky. Oba bratry kromě sourozeneckého pouta spojovala také fascinace lidovou kulturou Moravského Slovácka, odkud oba umělci pocházeli. Výstavu můžete navštívit od 14. 9. do 29. 10. 2017.

Starší bratr Joža studoval akademii nejprve v Praze a posléze v Mnichově. Mezi lety 1892 a 1893 navštívil Paříž, kde o rok později na Pařížském salonu vystavoval první obraz. V jeho obrazech se snoubí moderní impresionistický pohled na svět s téměř dokumentárním zájmem o folklorní tradice rodného kraje.

Franta Úprka měl cestu k umělecké dráze o poznání složitější: díky špatnému prospěchu nedokončil středoškolské vzdělání, díky čemuž ho nepřijali na sochařství na Akademii a první léta strávil pomocnými pracemi v sochařských dílnách. Posléze se mu ale podařilo se osamostatnit a brzy měl samostatné výstavy v Praze i v zahraničí. I jeho sochy jsou inspirované lidovou kulturou Slovácka a často představují tradiční lidové postavy.

Informace o otevírací době najdete na stránkách galerie.