close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Sklárny Moser

Vary Pokud patříte k fanouškům precizně prováděného řemesla a tradičních postupů, doporučujeme vám návštěvu skláren Moser. Sklářská huť založená koncem 19. století si rychle získala věhlas po celé monarchii a karlovarská sklárna brzy dodávala sklo na dvůr císaře Františka Josefa I. i anglického krále Eduarda VII.

V současnosti si sklárna zakládá na precizním ručním zpracování, kvalitním ekologickém skle i na spolupráci se současnými designéry. Během návštěvy skláren můžete na vlastní oči vidět proces výroby, prohlédnout si zdejší muzeum, posedět v kavárně nebo si zakoupit luxusní suvenýr.

Informace o vstupném a čase prohlídek najdete na stránkách sklárny.