close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Terakotová armáda, výstava do 31. 3. 2017

terakotova armadaDo konce března máte jedinečnou příležitost si v grandhotelu Pupp prohlédnout jeden z nejjedinečnějších lidských výtvorů vůbec – Terakotovou armádu. Armáda byla vystavena jako součást hrobky čínského diktátora Čchina, který ji nechal stavět celých 40 let. Tvoří ji přes 8000 soch bojovníků, 600 koní a 125 vozů. Bojovníci a koně, kteří byli do České republiky převezeni, jsou originálními výtvory starými více než 2000 let.

Součástí expozice s názvem Terakotová armáda: Odkaz prvního císaře jsou doprovodné programy pro děti, promítání filmů, stánky s čínskou kulturou, nebo i soutěž o repliky vojáků v životní velikosti.