close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Mezinárodní jazzový festival

Filmový festival je dávno za námi, o kulturní zážitky ale v Karlových Varech není nouze ani na podzim. Na přelomu října a listopadu se karlovarské kluby a divadla jako každý rok rozezní v rytmu jazzu. Na Jazzfest, mezinárodní jazzový festival, se do Karlových Varů a Sokolova sjíždějí hudebníci z celého světa. Festival, který se letos koná už po 33., divákům představuje klasický jazz i jeho setkání s jinými žánry.

V rámci festivalu se 5. 11. můžete těšit na koncert americké zpěvačky kanadsko-brazilského původu Pam Steebler, jejíž nezapomenutelný projev doprovází česká kapela. Performance na pomezí rocku a jazzu se bude konat v hudebním klubu CRUX.