close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Koncerty na Mlýnské kolonádě

Koncert Mlýnská kolonáda, jedno z nejkrásnějších míst v Karlových Varech, se každé léto stává koncertním sálem Karlovarského symfonického orchestru a dalších zahraničních i domácích hostů. Kolonáda, která pochází z konce 19. století, byla vystavena v neorenesančním stylu. Protože se kolonáda nachází jen několik set metrů od Hotelu Iris, jsou koncerty ideální příležitostí k zakončení procházky po městě.

Od 10. 7. se kolonádní koncerty konají na Mlýnské kolonádě téměř každý den v 16:30 až do konce léta, pokud tomu nebrání špatné počasí. V některých dnech se koncerty přesouvají na Tržní kolonádu nebo před Grandhotel Pupp.

V rámci červencového programu se můžete těšit na koncerty Karlovarského symfonického orchestru, britských studentů hudby i operní a operetní dny. Na stránkách města Karlovy Vary najdete rozpis pro červenec a srpen.