close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Letecky přes Prahu, Ostravu či Brno


Přilétáte-li ze své země do Prahy, Brna či Ostravy, po domluvě pro vás pošleme hotelový transfer, který vás odveze přímo do hotelu Iris. Nebudete se muset starat o autobusové rezervace či jízdenky na vlak. I s tím vám však ochotně pomůžeme.

Hotelový transfer

Nechte to na nás. Na přání pro vás autem přijedeme na letiště a odvezeme vás se zavazadly přímo do hotelu. Jedná se o bezpečnou a pohodlnou volbu, bez zmatků v cizím městě. Pokud přijíždíte do Karlových Varů autobusem či vlakem, můžeme vás vyzvednout na nádraží, nebo si objednejte taxi.

Veřejná doprava

Cestování po republice je možné vlakem díky husté železniční síti nebo autobusem. Pokud se rozhodnete pro veřejnou dopravu, doporučujeme rezervovat si z Prahy autobus a do hlavního města využít rychlé cestování vlakem, které je z Brna či Ostravy zpravidla bez přestupů. Na nádraží v Karlových Varech vás můžeme vyzvednout, nebo vás navigovat až do hotelu.