close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Letecky do Karlových Varů


Pokud máte možnost dostat se do Karlových Varů letadlem, neváhejte: jde o jeden z nejkomfortnějších způsobů přepravy. Letiště je mezinárodní, ale létají sem aerolinky jen z určitých zemí. Z letiště do hotelu využijte hotelový transfer či taxi, cesta zabere asi 15 minut. Jízda MHD do centra trvá cca půl hodiny. Pokud máte zajištěný odvoz autem, dobrá zpráva: parkování na letišti je zdarma.

Hotelový transfer

Na přání pro vás autem přijedeme na letiště a odvezeme vás i se zavazadly přímo do hotelu. Jedná se o bezpečnou a pohodlnou volbu, bez zmatků v cizím prostředí.

Taxi

Další vhodnou variantou je objednávka taxi, které je běžně 24 hodin v provozu. V Karlových Varech jste za patnáct minut.

Veřejná doprava

Dostupnou variantou je využití MHD. Autobus č. 8 jezdí na trase Tržnice – Letiště dle pravidelného jízdního řádu. Cesta zabere půl hodiny. Ze zastávky Tržnice je třeba jít cca 15 minut k hotelu pěšky.