close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Valentýn v Karlových Varech

Den svatého Valentýna má v českém kalendáři již své pevné místo. A právě Karlovy Vary s romantickými kolonádami, úchvatnými rozhlednami a špičkovými restauracemi jsou ideálním místem pro prodloužený valentýnský víkend. Ať už se ho rozhodnete strávit se svojí drahou polovičkou, nejlepší kamarádkou nebo s rodinou, lázeňská atmosféra města rozpustí vaše starosti a nabije vás novou energií. A co podniknout na Valentýna? Přinášíme vám několik tipů, stačí si vybrat!

Díky mírnému únorovému počasí lze valentýnský den zahájit procházkou tradičními kolonádami a parky. Pro milovníky výhledů do krajiny, snění a rozjímání doporučujeme vyvézt se lanovou dráhou na rozhlednu Diana z roku 1914, odkud se budete kochat lázeňským historickým centrem, vrcholky Krušných hor a Slavkovským lesem. Pro náruživé chodce doporučujeme pěší výstup na Výšinu věčného života, kde najdete pseudogotickou Goethovu vyhlídku z roku 1898.

Pokud chcete podniknout delší procházku s romantickými zastávkami, začněte své valentýnské odpoledne v Tržní kolonádě a následně se vyvezte lanovou dráhou Diana do mezistanice Jelení skok. Kolem sanatoria Myslivna můžete dojít až na Petrovu výšinu a kromě nádherného výhledu si prohlédnout Tereziin obelisk z roku 1834. Nedaleko obelisku se nachází výletní restaurace Jelení skok. V okolí je rovněž Mayerův gloriet postaven v roce 1804 s výhledem na údolí řeky Teplé a Divadelní náměstí. Na konec procházky se nezapomeňte zastavit u památného Buku zamilovaných a přečíst si legendu o krásné Kristýně, na jejíž počest zde stojí vyhlídkový altán. Traduje se, že se u skály, která je součástí altánu, dějí zázraky.

Pokud chcete po valentýnské večeři překvapit svou drahou polovičku kulturním programem, můžete vyrazit na galakoncert operetních melodií a evergreenu festivalového orchestru Petra Macka, který potěší vaše uši a naladí vás na společný romantický večer. Valentýnský víkend si můžete zpestřit návštěvou Motýlího domu Diana, kde na vás od soboty 15.února čeká tropická zahrada s živými exotickými motýly z celého světa.

Romantický víkend v Karlových Varech nabízí širokou škálu aktivit, kterou skvěle doplňují relaxační lázeňské procedury ve Spa hotelu IRIS****. Dopřejte si u nás medovou masáž, perličkovou koupel nebo relaxaci v solné jeskyni. Spa Hotel IRIS**** nabízí nyní romantický wellness víkend pro dva za zvýhodněnou cenu. Pokud vás nabídka zaujala, rezervujte si svůj pobyt zde.