Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Kam do kavárny v Karlových Varech

Vary Kavárenské povalečství k lázeňskému pobytu neodmyslitelně patří. Potěšte kromě péče o pohybový aparát také své chuťové buňky. Odpočiňte si se svým protějškem posezením v dobrém podniku a vyměňte minerální prameny na chvíli za kvalitní kávu. Máme pro vás několik tipů, kam na dobré pití nebo třeba delikátní zákusek.

Republica Coffee:

Užíváte si rádi čerstvě praženou kávu? Minout nemůžete kavárnu Republica Coffee v centru města, kde vám připraví lahodné cappuccino, ale také filtrovanou kávu, cascaru či horkou čokoládu. Kromě skvělých nápojů si tady dopřejete i výtečné občerstvení. Sladké i slané. Zkuste nahradit lázeňskou oplatku třeba cheesecakem.

Freedom Café:

V centru města najdete také příjemnou kavárnu Freedom. Široká nabídka kávy a teplých nápojů, které vás zahřejí v mrazivých dnech po procházce, domácí limonády, ale i snídaně, svačiny v podobě baget, polévky, pohankové palačinky, domácí dezerty… Tady si přijdete na své. Kromě sladkých i slaných dobrůtek můžete v kavárně obdivovat obrazovou galerii nebo si vychutnat sklenku vína při hudebním večeru.

Galerie Cafe Loket:

Výlet do malebného městečka Loket spojte s posezením v útulné kavárně Galerie Cafe. Dopřejte si po návštěvě místního středověkého hradu něco dobrého na zub – domácí koláč nebo loketský perníček. Kávu nebo čaj vám zde přichystají do ručně vyráběných keramických šálků. A jak už napovídá jméno kavárny, kulturní obohacení zajistí pravidelné výstavy děl předních českých umělců, divadelní hry a koncerty.