close icon

Zvýhodněné balíčky

Více
close icon

Výhodné balíčky
ke znovuotevření hotelu!

Poznejte jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, pohodlí a komfort hotelových pokojů, pestrou a vyváženou kuchyni, vynikající servis a individuální přístup ke každému klientovi.

Vítejte v rodinném Spa hotelu IRIS**** v Karlových Varech.Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit nebo si odpočinout, poznávat krásy okolní přírody, jezdit na kole nebo lyžovat.

arrowRezervovat online Pokračovat na web hotelu
Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Kryoterapie

Terapie mrazem neboli kryoterapie je jednou z lázeňských procedur, kterou můžete ve Spa hotelu IRIS**** podstoupit. Jedná se o lokální léčbu, která pozitivně působí na klouby a páteř. Probíhá v krátkých 3minutových intervalech přiložením přístroje, ze kterého proudí studený vzduch o teplotě −40 °C, na léčené místo.

I to přesto, že je to skoro nepředstavitelná teplota, přiložením přístroje nevzniká výrazně nepříjemný pocit. Člověk pociťuje chlad a léčené místo se na chvíli stane citlivější. Léčba je určena pro každého, avšak nějaká omezení přece jen má. Není vhodná pro pacienty se zvýšenou teplotou, akutním zánětem žil nebo po prodělaném infarktu.

A v čem spočívají výhody kryoterapie? „Kryoterapie pomocí chladu prokrví postižené místo a zvýší hladinu endorfinů. To má blahodárný účinek na léčbu chronického i akutního zánětu a zmírnění bolesti v konkrétním místě,” říká fyzioterapeutka, která provádí kryoterapii. „Také je kryoterapie vhodná v rámci rehabilitace po operaci či úrazu.”

Kryoterapie se využívá i v kombinaci s celou lázeňskou léčbou vždy na doporučení lékaře. Pokud vás léčba zaujala, neváhejte si rezervovat pobyt ve Spa hotelu IRIS****.