Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Karlovarské Vánoční trhy

Vary Na Vánočních trzích, které se konají od 2. prosince každou adventní neděli, můžete nakoupit drobnosti pro své blízké, zahřát se svařeným vínem, ochutnat speciality od místních prodejců nebo si jen užít adventní atmosféru. Kromě toho je pro vás připraven velmi bohatý doprovodný program – v pracovních dnech to jsou vystoupení dětských souborů mateřských a základních škol z okolí, v sobotu program pro děti a připomenutí vánočních tradic a v neděli na trzích vystoupí známí umělci.

Nenechte si ujít slavnostní zahájení spojené s rozsvěcením vánočního stromu, které proběhne 3. prosince. Na zahájení zahraje Karlovarský symfonický orchestr a oslavu zakončí koncertem Václav Noid Bárta.

Pokud chcete návštěvu trhů spojit s výletem do nedalekého okolí, doporučujeme vyrazit 9. – 10. prosince na Krušnohorské vánoční trhy v prostorách hradu Loket. Nádvoří středověkého hradu se promění na jarmark, v rámci kterého si můžete vyzkoušet řadu tradičních řemesel a vyrobit si na příklad vlastní slaměnou ozdobu. Své výrobky budou prodávat řemeslníci z regionu – řezbáři i paličkářky. O doprovodný program se postarají pouliční divadelníci, folklorní hudba, nebo kejklíři s ohněm.