Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Kam za designovými obchody v Karlových Varech?

Vary Pro běžného návštěvníka Karlových Varů není jednoduché se zorientovat v nabídce obchodů v centru města. Kromě obchodů, které opravdu stojí za návštěvu, tu jako v každé vyhlášené turistické destinaci najdete také “pasti na turisty”, nabízející předražené nekvalitní výrobky. Abychom vám pomohli s výběrem, připravili jsme pro vás seznam tipů na designové suvenýry, ze kterých budete mít opravdu radost.


Supermarket WC

Jméno Supermarket WC neoznačuje supermarket prodávající záchodové mísy, ale designový obchod, který byl nově otevřen v původně chátrající budově veřejných záchodů. Původní účel místa stále připomíná výstava fotografií záchodů z celého světa. V obchodě zakoupíte originální zboží od českých designérů a návrhářů.

http://www.supermarketwc.cz/

Obchod Skláren Moser

Sklárny Moser stojí za návštěvu jak kvůli prohlídce skláren, tak kvůli obchodu s luxusními skleněnými výrobky. Sklárny Moser jsou vyhlášené důrazem na tradici i spoluprací s nadanými českými designéry. Díky tomu tu můžete zakoupit křišťálové sklenice vytvořené podle originálních návrhů z roku 1895 i originální vázy známého designéra Ronyho Plesla.

http://www.moser-glass.com/products/

Galerie café u hradu Loket

Za naším posledním tipem budete muset vyjet o trochu dál. Galerie café je malá příjemná kavárna s výběrovou kávou a domácími dorty, ve které najdete i galerii. Potom, co si aktuální výstavu prohlédnete, můžete si zakoupit výtvarná díla i ručně vyráběné keramické výrobky. Kavárna se nachází v nádherném městečku poblíž středověkého hradu Loket, kam se rozhodně vyplatí vážit trochu delší cestu.

http://www.galerieloket.cz/