Kupón
na slevu
10%
Více
Kupón se slevou 10 % Schovat
Využijte kód pro slevu 10 % Váš kód: IRIS2010

Platí pro objednávky přes náš web. Kód zadejte v prvním kroku rezervace.

Platí pro pobyt v obodbí listopad 2018 - únor 2019

Speciální akce
&nbps

Filmový festival KVIFF & Festival medvídků

53. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Když se řekne Karlovy Vary, taky se vám hned vybaví věhlasný filmový festival? Letos se bude oslavovat film v Karlových Varech už po 53. Navštivte lázeňské město od 29. června do 7. července 2018 a zhlédněte premiéry filmů z celého světa. A pokud si budete chtít od filmového plátna odpočinout, čekají na vás workshopy, besedy s oblíbenými herci, přednášky a koncerty, to vše s přidanou hodnotou výjimečné lázeňské atmosféry.

Slavnostní zahájení před hotelem Thermal v pátek 29. 6. bude patřit památce Miloše Formana. Karlovarský festival přivítá herce Tima Robbinse, herečku Annu Paquin nebo režiséra Barry Levinsona. Více o vstupenkách a programu se dočtete na oficiálních stránkách festivalu.

Hledáte ubytování na poslední chvíli? Ještě máme volná místa.

Vary

Mezinárodní festival medvídků

Filmový festival můžete spojit s návštěvou Mezinárodního festivalu medvídků, který probíhá od 30. června do 8. července 2018. Nenechte si ujít zejména výstavu ručně šitých medvědů v Alžbětiných Lázních, kterou doplňuje soutěž Medvídek a film. Ve Vánočním domě je pro malé nadšence připraven bohatý program: karneval v medvědích maskách, pohádkové show a kreativní dílny.